Klima teposa ardhura nga suedia

Shitet nga: Klim 10 Gsh 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Jane ne gjendje trregullt teknike 270 copa gjithsej jan 3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim