NXEMSE ME NAFTE

Shitet nga: Sabri 23 Qer 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet nxemsja e cila ngrohe me nafte, shume ekonomike, dhe e pershtatshme per objekte te hapura si dhe shtepi deri ne 180 m2.
Eshte ne gjendje shume te rregullte, dhe shume e ruajtur. Qmimi eshte i volitshem.

Per me shume info telefononi ne 049512353..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim