Nxemese elektrike shtepiake AEG

Shitet nga: Tasim 01 Sht 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Nxemese elektrike shtepiake AEG , shum e mire, e ruajtur, 3KW, 230v~50Hz 13.0A
Numri kontaktues:
049-922-015 dhe
045-341-628
QMIMI PAK I DISKUTUESHEM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim