Nxemje Qendrore 20Kw

Shitet nga: Besart 01 Sht 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Nxemje Qendrore 20Kw 24L
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim