Nxemje qendrore per shtepi ,banesa me rrym e re

Shitet nga: klim 12 Jan 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes aporat per nxemje qendrore me rrym ne gjendje te rregullt qmimi sipas marrveshjes per me shum. Na kontakto ne tel. 045663740
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim