Nxemse

Shitet nga: Nxemse 06 Shk 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes nxemse me plin dhe me rryme njekohesisht , ne gjendje te rregullt te firmes Inter.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim