O shit, FLM merrjep

Shitet nga: Ramadan 21 Dhj 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termon 3.5 ne gjendje shum te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim