Prity kamini

Shitet nga: Shitet kamini Prity 01 Nën 00:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes Kaminin shum pak i perdorur po thuajse dy muaj i perdorur,e shes per shkak se nuk po e perdori ,eshte ne gjendje perfekte pa asnje grith dhe sikur i rri.ka plus edhe qyngat me plus nje qyng shtes.Te ineresurit mund te lajmrohen ne kete numer 049386386.falemnderit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim