Shes Termo

Shitet nga: Drilon 15 Nën 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes Termon, ne gjendje shume te mire kontaktoni ne nr 049564416.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim