Shes stufen 70e

Shitet nga: Xheda 03 Shk 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes stufen qmimi 70e ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim