Shitet Stufa

Shitet nga: Xhevdet 03 Shk 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes stufen kaminin komplet me qynga vetem nje vit i perdorur eshes per arsye se tash kam nxemje qendrore qmimi 150e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim