Shitet T E R M O

Shitet nga: Hazir 26 Dhj 00:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termo ne gjendje t rregullt

Mund te kontaktoni edhe ne viber
+37744538859
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim