Shitet kamini

Shitet nga: Kamin 29 Gsh 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet kamini ne gjendje te rregullt i perdorur 1 vit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim