Shitet shporeti

Shitet nga: Ladi 22 Nën 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shporeti ështe iri 6 muj i perdorur arsyeja per shitjen ështe përshkak se kemi nxemje. Me pilet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim