Shitet termo

Shitet nga: Bahri 23 Nën 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
E qmontuar per shkak te bartjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim