Shporet

Shitet nga: xxx 08 Qer 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes shporetin e rymes rosfaj eshe me gjam , shamot edhe e ka flutren eshte i adhur nga zvicra info.049 613 913
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim