Shporet i bardhe Gjysem Alfa - Bekash

Shitet nga: Afrim 03 Mar 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shporet gjysem alfa prodhim Turk nga firma Bekash

Eshte ne gjendje te rregullt, i mir per pjekje dhe ngrohje.

shporeti gjindet ne Mitrovic - tunel i par

Qmimi i diskutueshem

Nr. Kontaktues
044 596 195
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim