Shporet me xham prodhimi i jashtit

Shitet nga: Halidi 04 Tet 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

105 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shporet me xham dhe furr , prodhimi i jashtit , esht i rujtun e pa defekt , i ka 4 plloqa me xham
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim