Shporet

Shitet nga: Nazi 26 Tet 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

48 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shporet kalorex plus i perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim