Stufe

Shitet nga: Muhamet 16 Sht 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Stufe dimri shume pak e perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim