TERMO ELIND 5

Shitet nga: luli 04 Dhj 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
SHES TERMO ELIND 5 NE GJENDJE SHUM TE MIRE NXEMSAT E RI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim