Termo per nxemje

Shitet nga: erdin 01 Sht 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Termo eshte ne gjendje shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim