Termo 3.5

Shitet nga: Termo 3.5 24 Dhj 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termon 3.5 osht ne gjendje shum te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim