Termo 6/

Shitet nga: Naimi 04 Jan 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Esht ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim