Termo Elind 3d.

Shitet nga: Lulzim Uka 10 Mar 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet termo Elind 3d, ne gjendje te mire. Aresyeja e shitjes eshte sepse qe disa vite nuk jam duke e shfrytezuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim