Termo elind 3

Shitet nga: Termo 08 Mar 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Termo elind 3 ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim