Termo pothuajse e re

Shitet nga: Lavdim 02 Tet 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Termo 2egjys shum i rujtum shum pak i perdorun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim