Termo

Shitet nga: agon 15 Mar 08:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Termo (nxemse) eshte ne gjendje te rregullt
Per me shum kontaktoni ne numrin
049836839.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim