Termo

Shitet nga: Astrit 21 Nën 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Esht ne gjendje shum te rregullt. Ngroh shume shitet per shkak se i ndrrojm te gjitha mobilet . Cmimi shumme shume i volitshem !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim