Termo

Shitet nga: Termo 17 Jan 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termon elektrike,eshte ne gjendje perfekte as nje muaj e perdorur arsyeja qe po e shes eshte sepse kam instaluar nxemjen qendrore dhe nuk me nevojitet.
Qmim i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim