Termo

Shitet nga: Ajshe 20 Jan 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet termo tresh (3)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim