Termo

Shitet nga: Bahri 24 Shk 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet Termo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim