Termo 3

Shitet nga: Ramadan 08 Pri 03:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Termo
Modeli: Elind
Shes termon 3 e perdorur por ne gjendje shum te mire.
Termoja ne foto eshte me rota por shitet pa rota.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim