Vaillant Kotëll për nxemje qendrore me rrymë

Shitet nga: Mobil 14 Tet 09:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Është ne gjendje të rregullt pa asnje defekt te mundshëm është prodhim gjerman.
12 KW.
Shumë pak e përdorur me ble te re e ke dikun 800-950 euro këtë firm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim