grill

Shitet nga: Mitrovica 20 Pri 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

59 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes grill ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim