kamin me.furre

Shitet nga: florim 049690044 17 Nën 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Kamin me furre i ruajtur,pjek mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim