kamin

Shitet nga: florim 14 Nën 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Kamin i riajtur,pjek mire edhe nxen shum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim