kamin

Shitet nga: florm 14 Nën 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Kamin i ruajtur,me furre,pjek.mire,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim