kanë mbetë edhe 2 boca të gasit...shih fotot

Shitet nga: 044 366 999 13 Mar 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
I shes 2 boca (100 L)... njera eshte e zbrazet kurse tjetra eshte plot me gas/plin...jane te perdorura por te ruajtura....shih fotot...gjithashtu e shes edhe kalldajën e nxemjes te cilen e kam perdorur veq 3 muaj....i shes me qmim te volitshem...sepse e kam ndrruar sistemin e nxemjes....ju mirepresim....gjindem ne lagjen Tavnik(Mitrovice)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim