klim per lokale nxet---ftoft

Shitet nga: fahri 11 Shk 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Osht ne rregull qmimim i lir prej 400 ero 200 ero edhe jakna osht orginale por motorr edhe kjo lirim prej 500 ero 200 ero ju mirpres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim