komode kompjuteri dhe makine terje per shitje

Shitet nga: -- 01 Mar 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

215 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shiten elementet shume pak te perdorura:

1. Komode kompjuteri (55€);
2. Makine per terjen e rrobave Gorenje, shume pak e perdorun (160 €).

Elementet mund te shiten bashke ose ndaras.

Per info 049/044/196-287 (edhe Viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim