nxemje

Shitet nga: Nehat 28 Jan 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
mxemje me gas dhe me rryme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim