shitet nxemsi me plin

Shitet nga: fatmir 27 Nën 09:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
nxemsi punon me plin eshte ne gjendje te rregullt nuk ka as nje defekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim