terma 2

Shitet nga: ylli 26 Nën 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
SHES TERMO 2 SHUM PAK E PERDORUR .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim