ELEKTRO SERVIS

Shitet nga: ELEKTRO SERVIS ENVERI 31 Jan 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
BEJM SERVISIMIN DHE RIPARIMIN E TE GJITHAVE PAISJEVE SHTEPIAKE DHE TE PUNES


QMIMI NE BAZ TE PAISJES
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim