Mjet per mbjajtjen e ngroht te gjellave.

Shitet nga: raif 20 Gsh 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Per restaurante dhe gjelltore mjet rosfraj thuajse i pa paredorur me qmim te volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim