Shporet Alfa i ruajtur , Tri tavolina dhe Lula

Shitet nga: Arber 31 Tet 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Shporet Alfa dhe disa Tavolina të ruajtura dhe Lula te gjalla dhe zbukurime . Qmimi eshte i volitshëm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim