rregullojme paisje shtepiake teknike te bardhe

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: pepi commpany 06 Sht 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
rregullojme shporeta, makina te larjes se eneve,makina te larjes se rrobave si dhe bejme instalmin e rrymes per me shum kontaktonni ne nr 044-194-811
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim