► Bojler,Kauqa,TV etj....shih fotot... ↓

Shitet nga: sami 17 Mar 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Të tjera
Me çmime shume te volitshme:
keto qe po i shihni ne foto→ Boljer 80Litrave...2 kauqa ne gjendje OK,një njish qe shtrehet per fjetje...komoden+TV e markes NEO....jane ne gjendje te rregullte... gjendemi ne Tavnik 049 357-434 dhe 028/538-607
çmimet janë te volitshme...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim