Shes Kamin

Shitet nga: Fehmi 13 Nën 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR   300 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Të tjera
Shes kaminen ngase tani e kam vendos nxemjen qendrore me alfa dhe nuk me duhet me
Kamina eshte ne gjendje te mir
Kamina ka furren e madhe 58 cm

Cmimi i diskutueshem.
Tel 044 850 961
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim